Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NJ15-30GM-N-2,5M
  • Індуктивні датчики
  • NJ15-30GM-N-2,5M
NJ15-30GM-N-2,5M  126474 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Переключення елементів: NAMUR, NC
  • Робоча відстань: 15 мм
  • Монтаж: без підсвічування
  • Полярність на виході: NAMUR
  • Гарантована відстань спрацьовування: 0 ... 12.15 мм
  • Номінальна напруга: 5 ... 25 В
  • Параметри навколишнього середовища: -25 ... 100 °C (-13 ... 212 °F)
  • Тип з'єднання: кабель PVC , 2.5 м
  • Матеріал корпусу: Stainless сталь 1.4305 / AISI 303
  • Діаметр корпусу: 30 мм