Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NJ15-M1K-A2-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NJ15-M1K-A2-V1
NJ15-M1K-A2-V1  5080 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова.
  • Тип виходу: PNP.
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм.
  • Установка: не заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 12,15 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,39
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,36
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,73
  • Тип виходу: 4-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 60 В постійного струму
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: так
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2,5 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 14,5 мА
  • Затримка до готовності: до 50 мс
  • Індикатор робочої напруги : світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 932 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%