Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NJ4-12GM-N-Y19785
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NJ4-12GM-N-Y19785
NJ4-12GM-N-Y19785  126562 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 126562
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Переключення елементів: NAMUR, NC
  • Робоча відстань: 4 мм
  • Монтаж: без підсвічування
  • Полярність на виході: NAMUR
  • Гарантована відстань спрацьовування: 0 ... 3.24 мм
  • Параметри довкілля: -25 ... 100 °C (-13 ... 212 °F)
  • Тип з'єднання: кабель PVC, 2 м
  • Матеріал корпусу: Stainless сталь 1.4305 / AISI 303
  • Діаметр корпусу: 12 мм