Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NJ40-FP-SN-P1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NJ40-FP-SN-P1
NJ40-FP-SN-P1  6466 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: NAMUR з функцією безпеки
  • Номінальна робоча відстань: 40 мм
  • Встановлення: без заливки
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 32,4 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,85
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Номінальна напруга: 8,2 В (R i близько 1 кОм Ом)
  • Рівень безпеки (SIL): SIL 3
  • MTTF d : 7560 a
  • Час польоту (TM): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%.
  • Відповідність EAC: TR CU 012/2011
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • li>
  • Температура навколишнього середовища: -40 ... 100 ° C (-40 ... 212 ° F)
  • Тип з'єднання: гвинт т клеми
  • Поперечний переріз жили : до 2,5 мм 2 , довжина зачищеної ізоляції: 7 мм
  • Підключення (з боку системи): гвинтові клеми, M20 x 1,5 кабельний введення, корисна довжина різьблення 10 мм, глибина загвинчування макс. 10 мм