Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NJ50-FP-A-P1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NJ50-FP-A-P1
NJ50-FP-A-P1  4032 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова.
  • Тип виходу: NPN.
  • Номінальна робоча відстань: 50 мм.
  • Установка: не заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 40,5 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,85
  • Тип виходу: 4-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 3%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у закритому стані: 0...0,5 мА тип.
  • Струм живлення без навантаження : до 20 мА
  • Затримка до готовності: до 30 мс
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • Сертифікат UL: включено до списку cULus, універсальний
  • Сертифікат CSA: включено до списку cCSAus, універсальне застосування
  • Температура навколишнього середовища : -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: гвинтові клеми.
    момент затягування 1,2 Нм + 10%
  • Поперечний переріз жили: до 2,5 мм 2