Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NJ50-FP-N-P1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NJ50-FP-N-P1
NJ50-FP-N-P1  6407 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: NAMUR
  • Номінальна робоча відстань: 50 мм
  • Встановлення: не заподлицо < /li>
  • Гарантована робоча відстань: 0...40,5 мм.
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,85
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Номінальна напруга: 8,2 В (R i < /sub> приблизно 1 кОм Ом)
  • MTTF d : 11400 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0 %
  • Сертифікат UL: внесено до списку cULus, загального призначення < /li>
  • Сертифікат CSA: включений до списку cCSAus, універсальний
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: гвинтові клеми
    момент затягування 1,2 Нм + 10%
  • Поперечний переріз жили: до 2,5 мм 2 , довжина знятої ізоляції: 7 мм
  • Приєднання (з боку системи): гвинтові клеми, кабельне введення M20 x 1,5, корисна довжина різьблення 10 мм, глибина загвинчування макс. 10 мм