Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NJ60-FP-A2-P1-Y237070
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NJ60-FP-A2-P1-Y237070
NJ60-FP-A2-P1-Y237070  126592 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 126592
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова.
  • Тип виходу: PNP.
  • Номінальна робоча відстань: 60 мм.
  • Установка: не заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 50 мм
  • Вимірювальний корпус: трубка з високоякісної сталі.
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,3
  • Коефіцієнт зменшення r 304: 0,85
  • Швидкість пляшки: бл. 2,5 м / с (65000 біт / год )
  • Тип виходу: 4-провідний
  • Допомога при налаштуванні: світлодіод, зелений / червоний
  • Робоча напруга : 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 3%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 20 мА
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий < /li>
  • Допуск UL: включений до списку cULus, універсальний
  • Сертифікат CSA: включений до списку cCSAus, універсальний
  • Температура навколишнього середовища: 0 ... 60 ° C ( 32 ... 140 ° F)
  • Тип підключення: гвинтові клеми.
    момент затягування 1,2 Нм + 10%
  • Поперечний переріз жили: до 2,5 мм 2