Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NMB10-18GM65-E2-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NMB10-18GM65-E2-V1
NMB10-18GM65-E2-V1  5444 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально розімкнений (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 10 мм
  • Установка: заподлицо (Вимоги : див. малюнок нижче)
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 8,1 мм
  • Виконавчий елемент: мішені з чорних та кольорових металів
  • Коефіцієнт зменшення r Al < /sub>: 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,25
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0, 85
  • Коефіцієнт зменшення r St37 : 1
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Гістерезис: 3 ... 15 тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Робочий струм: до 200 мА
  • Струм у вимкненому стані : до 10 мкA
  • Струм холостого ходу: до 15 мА
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d: 847 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC) : 0%
  • Стандарти: EN 60947-5 -2: 2007
    IEC 60947-5-2: 2007
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Схвалення CSA: внесено до списку cCSAus, загального призначення
  • Допуск CCC: схвалення / маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура довкілля: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: роз'єм M12 x 1, 4-контактний
  • Матеріал корпусу: нержавіюча сталь 1.4305 / AISI 303
  • Діаметр корпусу: 18 мм