Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NMB15-30GM65-E2-C-V1
  • Індуктивні датчики
  • NMB15-30GM65-E2-C-V1
NMB15-30GM65-E2-C-V1  5445 - 2 - trade-control.com.ua
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм
  • Установка: заподлицо (Вимоги : див. малюнок нижче)
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 12,15 мм
  • Виконавчий елемент: мішені з чорних та кольорових металів
  • Коефіцієнт зменшення r Al < /sub>: 0,4
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0,2
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0, 85
  • Коефіцієнт зменшення r St37 : 1
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Частота перемикання: 0 ... 5 Гц
  • Гістерезис: 3 ... 15 тип. 10%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Робочий струм: до 200 мА
  • Споживання струму: до 10 мА
  • Струм у вимкненому стані: до 10 мкA
  • Індикатор робочої напруги: світлодіод, зелений
  • < li> Індикатор стану перемикання: світлодіод з кількома отворами, жовтий
  • Mag. Напруженість поля, поля змінного струму: 250 мТл
  • Маг. Напруженість поля, поля постійного струму: 250 мТл. a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%.
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus, загального призначення
  • Допуск CCC: схвалення / маркування CCC не вимагається продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: роз'єм M12 x 1 , 4-контактний
  • Матеріал корпусу: із ксилановим покриттям - нержавіюча сталь 1.4305 / AISI 303
  • < > Діаметр корпусу: 30 мм.