Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NMB2-F76M-E2-C-FE-150MM-V1
  • Індуктивні датчики
  • NMB2-F76M-E2-C-FE-150MM-V1
NMB2-F76M-E2-C-FE-150MM-V1  233463 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 233463
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 2 мм
  • Встановлення: заподлицо
    Примітка: Датчик можна втопити в сталі на 0,5 мм, не впливаючи на поле чутливості.
  • Гарантована робоча відстань: 0...1,62 мм.
  • Виконавчий елемент: залізна мета
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,6–0,8
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0
  • Тип виходу: 3-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Частота перемикання: 80 Гц
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Робочий струм: до 200 мА
  • Споживання струму: до 22 мА
  • Струм у вимкненому стані: до 10 мкA
  • Струм холостого ходу: до 15 мА
  • MTTF d : 828 a
  • Час польоту (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: подвійний світлодіод
    зелений: харчування
    жовтий: вихід
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібно для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -10 . .. 70 ° C (14 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: кабель POC 150 мм з 3-контактним (позолоченим) роз'ємом M12 x 1
  • Поперечний переріз жили: 3 x 0,14 мм 2