Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NMB5-18GM65-E3-FE-V1
  • Індуктивні датчики
  • NMB5-18GM65-E3-FE-V1
NMB5-18GM65-E3-FE-V1  5430 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 5 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0...4,05 мм.
  • Виконавчий елемент: металеві мішені.
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 0
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,6 .. 0,8
  • Коефіцієнт зменшення r St37 : 1
  • Робоча напруга: 10 .. 30 В постійного струму
  • Частота перемикання: 15 Гц
  • Гістерезис: 3 ... 15 тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: так
  • Захист від короткого замикання: так
  • Падіння напруги: до 2 В
  • Робочий струм : до 200 мА
  • Споживання струму: <14 мА
  • Струм у вимкненому стані: до 10 мкА
  • Індикатор роботи: 4-сторонній подвійний світлодіод
    Зелений: харчування
    Жовтий: вихід
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, Загальне призначення
  • Схвалення CSA: внесено до списку cCSAus, загальне призначення < /li>
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібно для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -40...70°C (-40...158° F)
  • Тип підключення: роз'єм V1 (M12 x 1), 4-контактний
  • Матеріал корпусу: нержавіюча сталь 1.4305 / AISI 303
  • Діаметр корпусу: 18 мм