Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NRN10-12GS40-E2-IO-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NRN10-12GS40-E2-IO-V1
NRN10-12GS40-E2-IO-V1  233538 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 233538
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Функція перемикання: програмований нормально відкритий / закритий (NO / NC)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 10 мм (заводське налаштування)
  • Найближча робоча відстань: 8 мм (може бути активована програмним забезпеченням)
  • Встановлення: не заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 8,1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 1
  • Коефіцієнт зменшення r < sub> Cu : 1
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 1
  • Коефіцієнт зменшення r St37 : 1 < /li>
  • Тип виходу: 3-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму.
    0 ... 80 Гц (віконний режим , режим точки перемикання з сигналізацією стабільності)
  • Гістерезис: тип. 3%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 0,5 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0...0,5 мА тип. 60 мкА при 25 ° C
  • Струм холостого ходу: до 15 мА
  • Змінне магнітне поле: 200 мТл
  • Індикатор стану: світлодіодний індикатор з кількома отворами, жовтий
  • MTTF d : 362 a < /li>
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Тип інтерфейсу: IO-Link (через C/Q = контакт 4)
  • Швидкість передачі: COM 2 (38,4 кбод)
  • Версія IO-Link : 1,1
  • Мін . час циклу: 2,3 мс
  • Ширина даних процесу: введення даних процесу (сторона системи управління): 2 біти
    Виведення даних процесу (сторона системи управління): ні
  • Підтримка режиму SIO : так
  • ID пристрою: 0x201104 (2101508)
  • Тип сумісного головного порту: A
  • Клас захисту: II
  • Сертифікат UL: зареєстрований в cULus, джерело харчування загального призначення
    Клас 2
  • Сертифікат CCC: схвалення / маркування CCC не потрібно для продуктів з номінальною напругою до 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F)
  • Тип підключення: Штекер M12 x 1, 4-контактний
  • Матеріал корпусу: нержавіюча сталь 1.4305 / AISI 303
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Ступінь захисту : IP67
  • Маса: 24 г
  • Налаштування за замовчуванням: робочий режим = режим точки перемикання з сигналом стабілізації
    Функція перемикання = зазвичай відкритий (NO)
    відстань перемикання = 10 мм