Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NRN75-FP-A2-P3-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NRN75-FP-A2-P3-V1
NRN75-FP-A2-P3-V1  4615 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова.
  • Тип виходу: PNP.
  • Номінальна робоча відстань: 75 мм.
  • Установка: не заподлицо
  • Вихідна полярність: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0...55 мм.
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 1
  • Коефіцієнт зменшення r Cu : 1
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 1
  • Коефіцієнт зменшення r St37 : 1
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Частота перемикання: 0 ... 50 Гц
  • Гістерезис: тип. 3%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 3 В
  • Номінальна напруга ізоляції: 50 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у закритому стані: 0 ... 0,5 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 20 мА
  • Індикатор робочої напруги : світлодіод, зелений
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 824 a
  • Час місії (T M ): 20 місяців
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Схвалення UL: включено до списку cULus, Загальне призначення
  • Схвалення CSA: список cCSAus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: схвалення / маркування CCC не потрібно для продуктів з номінальною напругою до 36 В
    -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) (± зміна робочої відстані на 20%)