Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs NXN3-8GM30-E2
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • NXN3-8GM30-E2
NXN3-8GM30-E2  233615 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 3 мм
  • Установка: без заподліцо < /li>
  • Вихідна полярність: DC
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 2,43 мм
  • Виконавчий елемент: низьковуглецева сталь, наприклад 1.0037, SR235JR (раніше St37- 2)
    9 мм x 9 мм x 1 мм
  • Коефіцієнт зменшення r Al : 0,5
  • Коефіцієнт зменшення r Cu < /sub> : 0,45
  • Коефіцієнт зменшення r 304 : 0,75
  • Коефіцієнт зменшення r Латунь : 0, 5
  • Вихід тип: 3-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: до 1,5 В
  • Робочий струм: 0 ... 100 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,2 мА
  • Струм живлення без навантаження: до 10 мА
  • Час затримки до готовності: до
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 2 м
  • Перетин жили: 0,14 мм 2