Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OBD300-12GM40-E5-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • OBD300-12GM40-E5-V1
OBD300-12GM40-E5-V1  124691 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон виявлення: 0 ... 300 мм
  • Діапазон налаштування: 20 ... 300 мм
  • Контрольна мета: стандартний білий 100 мм x 100 мм
  • Джерело світла: світлодіод
  • Тип світла: червоний, 640 нм
  • Кутове відхилення: +/- 2 °
  • Кут розходження: прибл. 4 °
  • Оптична грань: спереду
  • Обмеження зовнішнього освітлення: EN 60947-5-2 10000 люкс
  • MTTF d : 800 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: світлодіод зелений: живлення увімкнено.
  • Функціональний індикатор: світлодіод жовтий ВКЛ: спалахує при виявленні об'єкта
  • Елементи управління: регулятор діапазону спрацьовування
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, клас 2
  • Пульсації: 10%
  • Струм живлення без навантаження: ≤ 15 мА
  • Керуючий вхід: світиться + UB
    темне світло: 0   V
  • Напруга перемикання: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА, резистивне навантаження
  • Падіння напруги: ≤ 2 В
  • Час відгуку: 0,5 мс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, Джерело живлення класу 2, корпус типу 1
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В