Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OBE1000-R2-SE0-L
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • OBE1000-R2-SE0-L
OBE1000-R2-SE0-L  234093 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 234093
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Випромінювач: OBE10M-R2-L
  • Приймач :OBE1000-R2-E0-L
  • Ефективна дальність виявлення: 0 ... 1 м
  • Порогова дальність виявлення: 1,5 м.
  • Джерело світла: лазерний діод.
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону, 680 нм.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 3 мм з відривом 1000 мм.
  • Кут розходження: прибл. 0,5 °
  • Оптична грань: спереду
  • Обмеження зовнішнього освітлення: EN 60947-5-2: 30000 люкс
  • MTTF d : 806 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне покриття (DC): 0%
  • Робоча напруга: 12 ... 24 В
  • Струм холостого ходу: Випромінювач: ≤ 10 мА
    Приймач: ≤ 8 мА
  • Клас захисту: III
  • Тестовий вхід: тест перемикання при 0 В
  • Поріг перемикання: навчальний вхід
  • Тип перемикання: нормально розімкнений контакт.
  • Напруга перемикання: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 50 мА, резистивне навантаження
  • Частота перемикання: прибл. 2 кГц
  • Час відгуку: 250 мікросекунд
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Затвердження UL: E87056, визнано cULus, джерело живлення класу 2
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номіналом ≤ 36 В.
  • Затвердження FDA : IEC 60825-1: 2007 Відповідає 21 CFR 1040.10 та 1040.11, за винятком відхилень відповідно до Повідомлення про лазери № 50 від 24 червня 2007 р. . Температура навколишнього середовища: -20...60°C (-4...140°F)
  • Температура зберігання: -30...70°C (-22...158°F)
  • Ширина корпусу: 7,5 мм
  • Висота корпусу: 24 мм
  • Довжина корпусу: 11,2 мм