Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OBE500-R2F-SE0
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • OBE500-R2F-SE0
OBE500-R2F-SE0  234032 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 234032
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Випромінювач: OBE500-R2F-S
  • Приймач :OBE500-R2F-E0
  • Ефективна дальність виявлення: 0 ... 500 мм
  • Діапазон виявлення: 700 мм
  • Джерело світла: світлодіод.
  • Тип світла: модульоване червоне видиме світло, 630 нм.
  • Світлодіодний ризик маркування групи: звільнена група
  • Кутове відхилення: прибл. 2 °
  • Розмір об'єкта: тип. від 1,5мм.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 90 мм на відстані 500 мм
  • Кут розбіжності: прибл. 5 °
  • Оптична поверхня: спереду
  • Обмеження зовнішнього освітлення: EN 60947-5-2: 25000 люкс
  • MTTF d : 806 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне покриття (DC): 0%
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму.
  • Струм живлення без навантаження: до 10 мА
  • Клас захисту: III
  • Тестовий вхід: перевірка функції перемикання при 0 В
  • Тип перемикання: нормально розімкнений контакт/темне світло
  • напруга, що комутується: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 50 мА, резистивне навантаження
  • Частота перемикання: прибл. 1 кГц
  • Час відгуку: 500 мікросекунд
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Схвалення UL: E87056, визнано cULus, клас 2 потужності Джерело < /li>
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -20 ... 60 ° C (-4 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -20 ... 70 ° C ( -4 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 12 мм
  • Корпус висота: 25,5 мм
  • Довжина корпусу: 4,1 мм < /li>