Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs OBT60-R102-2P1-IO-V31
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • OBT60-R102-2P1-IO-V31
OBT60-R102-2P1-IO-V31  234388 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 234388
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 10...60 мм
  • Макс. дальність виявлення: 10 ... 80 мм
  • Придушення фону: від 80 мм
  • Контрольний об'єкт: стандартний білий, 100 мм x 100 мм
  • Джерело світла: світлодіод
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону.
  • Група ризику світлодіодів маркування: звільнена група.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): прибл. 3мм.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 4 мм за 60 мм
  • Кут розходження: прибл. 5 °
  • Межа навколишнього освітлення: EN 60947-5-2: 40000 люкс
  • MTTF d : 600 a
  • Час роботи (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод:
    постійно горить - живлення включене
    блимає (4 Гц) - коротке замикання
    блимає з короткою перервою (1 Гц) - режим IO-Link
  • Функціональний індикатор: жовтий світлодіод:
    постійно горить - виявлено об'єкт > постійно вимкнено - об'єкт не виявлено
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Пульсації: макс. 10%
  • Струм живлення без навантаження: до 25 мА при напрузі живлення 24 В
  • Клас захисту: III
  • Тип інтерфейсу: IO-Link (через C/ Q = BK)
  • Профіль пристрою: Smart Sensor
  • Швидкість передачі: COM   2 (38,4 кбод)
  • Версія IO-Link: 1.1
  • Мін. час циклу: 2,3 мс
  • Ширина даних процесу: вхід даних процесу 1   біт вихід даних процесу 2   біт
  • Підтримка режиму SIO: так
  • ID пристрою: 0x110515 (1115413)
  • Тип сумісного головного порту: A
  • Тип перемикання:
    C/Q - Pin4: NPN нормально замкнутий/темний, PNP нормально розімкнений/light-on, IO-Link
    /Q - Pin2: NPN нормально розімкнений/світловий, PNP нормально замкнутий/темний увімкнений
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА, резистивне навантаження
  • Категорія використання: DC-12 та DC-13
  • Падіння напруги: ≤ 1,5 В постійного струму
  • Частота перемикання: 500 Гц
  • Час відгуку: 1 мс
  • Інтерфейс зв'язку: IEC 61131-9
  • Стандарт на продукцію: EN 60947-5-2
  • Сертифікат UL: E87056, внесений до списку cULus, джерело живлення класу 2, типовий рейтинг 1
  • Температура довкілля: -40 . .. 60 ° C (- 40 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 13,9 мм
  • Висота корпусу: 31,9 мм
  • Довжина корпусу: 18,3 мм