Головка для читання Pepperl+Fuchs PGV150I-F200-B16-V15
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Системні рішення
  • PGV150I-F200-B16-V15
PGV150I-F200-B16-V15  126003 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Швидкість проходження: ≤ 8 м/с
  • Діапазон виміру: макс. 10000 м
  • Тип світла: вбудоване світлодіодне підсвічування, інфрачервоний
  • Відстань зчитування: 150 мм
  • Глибина різкості: ± 30 мм
  • Поле читання: 170 мм x 105 мм
  • Роздільна здатність: ± 0,2 мм
  • MTTF d: 88 a
  • Час польоту (T M ): 44 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%
  • Робоча напруга: 24 В постійного струму та плюс; 15% PELV.
  • Струм холостого ходу: макс. 400 мА
  • Потужність що споживається: 6 Вт
  • Тип інтерфейсу: CANopen, гальванічно розв'язаний
  • Код виведення даних: двійковий код
  • Швидкість передачі : Максимум. 1 Мбіт/с
  • Тип інтерфейсу: USB-сервіс
    0-рівень: -U B або без дротового
    1-рівневий: +8 В ... + U B , програмований
  • Вхідний опір: ≥ 27 k Ω
  • Напруга перемикання: Робоча напруга
  • Випромінені перешкоди: EN   61000-6-4: 2007 + A1: 2011
  • Перешкодозахищеність: EN 61000-6-2: 2005
  • Ударостійкість: EN 60068-2-27: 2009
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Відносна вологість: 90%, без конденсації
  • Підключення тип: 8-контактний, роз'єм M12x1, стандартний (живлення + IO)
    5-контактний, гніздо M12x1, кодування A (вихід шини/кінцеве навантаження)
  • Ширина корпусу: 70 мм
  • Висота корпусу: 70 мм
  • Довжина корпусу: 50 мм