Головка для читання Pepperl+Fuchs PXV100Q-F200-B17-V1D
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Системні рішення
  • PXV100Q-F200-B17-V1D
PXV100Q-F200-B17-V1D  236287 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 236287
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Швидкість проходження: ≤ 8 м/с
  • Діапазон виміру: макс. 100000 м
  • Тип освітлення: вбудоване світлодіодне підсвічування (червоне)
  • Швидкість сканування: 40 с -1
  • Дальність зчитування: 100 мм
  • Глибина різкості: ± 50 мм
  • Поле читання: 115 мм x 73 мм
  • Точність: ± 0,2 мм
  • MTTF d : 100 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Світлодіодна індикація: 7 світлодіодів (зв'язок, допомога при вирівнюванні, інформація про стан)
  • Робоча напруга: 15 ... 30 В постійного струму, PELV
  • Струм холостого ходу: макс. 400 мА
  • Потужність що споживається: 6 Вт
  • Тип інтерфейсу: 100 BASE-TX
  • Протокол: PROFINET IO Real-Time (RT)
    Клас відповідності B
    Netload Class II
  • Тип інтерфейсу: USB-сервіс.
  • Тип введення: 1 функціональний вхід
    0-рівень: -U B або без проводів
    1 -рівень: +8 В ... + U B , програмований
  • Вхідний опір: ≥ 27 k Ω
  • Напруга перемикання: робоча напруга
  • Струм перемикання: 150 мА на кожен вихід
  • Удароміцність: EN 60068-2-27: 2009
  • Вібростійкість: EN 60068-2-6: 2008
  • Випромінені перешкоди: EN   61000-6-4: 2007 + A1: 2011
  • Відповідність CE: CE
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура зберігання: -20 ... 85 °C (-4. . 185 °F)
  • Відносна вологість: 90%, без конденсації
  • Тип підключення: 8-контактний, роз'єм M12x1, стандартний (живлення + IO)
    4-контактний, Розетка M12x1, кодування D (LAN)
  • Ширина корпусу: 70 мм
  • Висота корпусу: 70 мм
  • Довжина корпусу: 50 мм