Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs RC10-14-N3
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • RC10-14-N3
RC10-14-N3  6303 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально замкнутий (NC)
  • Тип виходу: NAMUR, бістабільний
  • Внутрішній діаметр: 10 мм
  • Тип виходу: 2 -провідний
  • Номінальна напруга: 8,2 В (R i прибл. 1 кОм Ом)
  • Гістерезис: тип. 1%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Час затримки до готовності: до 5 мс
  • MTTF d : 2144 a
  • Час польоту (T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%
  • Сертифікат UL: cULus включено до списку, універсальне
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus, універсальне застосування
  • Температура навколишнього середовища: -20 ... 100 ° C (-4 ... 212 ° F)
  • Перетин жили: 0,14 мм 2