Індуктивний датчик Pepperl+Fuchs RC15-14-N0
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • RC15-14-N0
RC15-14-N0  6312 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально закритий (NC)
  • Тип виходу: NAMUR
  • Внутрішній діаметр: 15 мм
  • Вимірювальний циліндр: 9S20K
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Номінальна напруга: 8,2 В (R i прибл. 1 кОм Ом)
  • Робоча напруга : 5 ... 25 В
  • Частота перемикання: 0 ... 1500 Гц
  • MTTF d : 5990 a
  • Час місії (T M ): 20 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%
  • Допуск UL: включено до списку cULus, загального призначення
  • Сертифікат CSA: включений до списку cCSAus, загального призначення
  • Температура навколишнього середовища: -20 ... 65 ° C (-4 ... 149 ° F)
  • Перетин жили: 0,14 мм 2