Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs RL28-8-H-1500-LAS-4301/47/105
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • RL28-8-H-1500-LAS-4301/47/105
RL28-8-H-1500-LAS-4301/47/105  124858 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 100 ... 1500 мм
  • Дальність виявлення хв.: 50 ... 200 мм
  • Пригнічення фону: макс. + 10% верхньої межі дальності виявлення.
  • Джерело світла: лазерний діод.
  • Тип світла: модульоване червоне світло видимого діапазону.
  • Зображення світлової плями: макс. 1,5 x 4 мм, світлова пляма перпендикулярна корпусу.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): ≤ 40% Межа навколишнього освітлення: 50000 люкс
  • MTTF d : 590 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод
  • Індикатор функції: 2 жовті світлодіоди
    > ВКЛ: об'єкт усередині діапазону сканування
    ВИМК: об'єкт поза діапазоном сканування
  • Елементи управління: регулятор діапазону спрацьовування, перемикач увімкнення/вимкнення світла
  • Пульсації: 10%
  • Струм живлення без навантаження: ≤ 40 мА
  • Тип перемикання: світло/темрява, що перемикається
  • < li> Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 200 мА
  • Частота перемикання: 140 Гц
  • Час відгуку: 3,5 мс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Лазер безпеки: EN 60825-1
  • Схвалення UL: E87056, внесено до списку cULus, джерело живлення класу 2, типовий рейтинг 1
  • Схвалення FDA: IEC 60825-1: 2007 Відповідає 21 CFR 1040.10 та 1040.11, за винятком відхилень відповідно до Повідомлення про лазери № 50 від 24 червня 2007 р.
  • Температура навколишнього середовища: -10 ... 50 ° 14. .. 122 ° F)
  • Температура зберігання: -25 ... 75 ° C (-13 ... 167 ° F)
  • Ширина корпусу: 25,8 мм
  • Висота корпусу: 88 мм
  • Довжина корпусу: 54,3 мм