Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs RL28-8-H-2000-IR-3974/47/112
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • RL28-8-H-2000-IR-3974/47/112
RL28-8-H-2000-IR-3974/47/112  124863 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 20 ... 2000 мм
  • Дальність виявлення хв.: 20 ... 200 мм
  • Пригнічення фону: макс. + 10% верхньої межі діапазону виявлення
  • Джерело світла: IRED
  • Тип світла: модульоване інфрачервоне світло, 880 нм
  • Різниця чорного/білого ( 6%/90 %): до 40%
  • Діаметр світлової плями: прибл. 70 мм на відстані 2000 мм
  • Кут розходження: передавач 2°
    приймач 2°
  • MTTF d: 720 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод
    ВКЛ: об'єкт в діапазоні сканування
    ВИМК: об'єкт поза діапазоном сканування
  • Елементи управління: регулятор діапазону спрацьовування, перемикач увімкнення/вимкнення світла
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму.
  • Пульсація: 10%
  • Струм холостого ходу: ≤ 40 мА
  • Тип перемикання: світло/темрява, що перемикається.
  • Напруга перемикання: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 200 мА
  • Частота перемикання: 250 Гц
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Температура навколишнього середовища: -40 ... 60 ° C (-40 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 75 ° C (-40 ... 167 ° F)
  • Ширина корпусу: 25,8 мм
  • Висота корпусу: 88 мм
  • Довжина корпусу: 65,5 мм