Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs RL39-54/30/40a/116/126a
  • Фотоелектричні датчики
  • RL39-54/30/40a/116/126a
RL39-54/30/40a/116/126a  125448 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Ефективна дальність виявлення: 0 ... 5 м
  • Відстань до відбивача: 0,1 ... 5 м
  • Порогова дальність виявлення: 6 м
  • Контрольна мета: відбивач H50
  • Джерело світла: червоний світлодіод
  • Тип світла: модульований червоний видиме світло
  • Поляризаційний фільтр: так
  • Обмеження зовнішнього освітлення: IEC/EN 60947-5-2, 10000 люкс
  • MTTF d : 800 a
  • Час роботи (T < sub> M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Функціональний індикатор: жовтий світлодіод: стан перемикання
    Червоний світлодіод: індикація перед несправністю
  • Елементи управління: регулятор діапазону спрацьовування, перемикач увімкнення/вимкнення світла
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму.
  • Пульсації: 10%
  • Струм холостого ходу: ≤ 20 мА
  • Затримка до готовності: ≤ 300 мс
  • Вихід передаварійної індикації: 1 NPN, активний, коли бракує контролю стабільності.
  • Тип перемикання: світло/темрява увімк.
  • Напруга перемикання: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 200 мА, резистивне навантаження
  • Падіння напруги: ≤ 3 У
  • Час відгуку: ≤ 1,5 мс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Сертифікат CCC: Сертифікат/маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В.
  • Сертифікати: CE
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 55 ° C (-13 ... 131 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 25 мм
  • Висота корпусу: 64 мм
  • Довжина корпусу: 75 мм