Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs RLK28-8-H-2000-IR-Z/31/116
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • RLK28-8-H-2000-IR-Z/31/116
RLK28-8-H-2000-IR-Z/31/116  124966 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 20 ... 2000 мм
  • Дальність виявлення хв.: 20 ... 200 мм
  • Пригнічення фону: макс. + 10% верхньої межі діапазону виявлення.
  • Джерело світла: IRED.
  • Тип світла: модульоване інфрачервоне світло, 880 нм.
  • Різниця між чорним та білим ( 6%/90%): до 40%
  • Діаметр світлової плями: прибл. 70 мм на відстані 2000 мм
  • Кут розходження: передавач 2°
    приймач 2°
  • MTTF d: 620 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод
    ВКЛ: об'єкт в межах діапазону сканування
    ВИМКН: об'єкт поза діапазоном сканування
  • Елементи управління: регулятор діапазону спрацьовування, перемикач увімкнення/вимкнення світла
  • Робоча напруга: 12 ... 240 В змінного/постійного струму
  • Потужність: ≤ 3,5 ВА.
  • Вихід сигналу: реле , 1 генератор
  • Комутована напруга: макс. 250 В AC/DC
  • Комутаційний струм: макс. 2 A
  • Комутаційна потужність: DC: макс. 50 Вт змінного струму: макс. 500 ВА
  • Частота перемикання: 25 Гц
  • Час відгуку: 20 мс
  • Стандартний продукт: EN 60947 -5-2
  • Відповідність EAC: TR   CU 020/2011
    TR CU 004/2011
    Обережно!
  • Температура навколишнього середовища: -40 ... 60 ° C (-40 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 75 ° C (- 40 ... 167 ° F)
  • Ширина корпусу: 25,8 мм
  • Висота корпусу: 88 мм
  • Довжина корпусу: 65,5 мм