Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs RLK31-8-2500-IR/31/115
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • RLK31-8-2500-IR/31/115
RLK31-8-2500-IR/31/115  124974 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 0 ... 2500 мм, регульована
  • Контрольна мета: стандартний білий 200 мм x 200 мм
  • Джерело світла: IRED
  • < li> Тип світла: модульоване інфрачервоне світло, 850 нм
  • Поляризаційний фільтр: ні
  • Діаметр світлової плями: прибл. 50 мм на відстані 2,5 м.
  • Кут розбіжності: 2 °
  • Обмеження освітленості: 50000 люкс; відповідно до EN 60947-5-2
  • MTTF d : 790 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: зелений світлодіод: живлення увімкнено
  • Функціональний індикатор: жовтий світлодіод, горить при включеному приймачі
  • Елементи управління: Регулятор діапазону спрацьовування.
  • Робоча напруга: 24 ... 240 В змінного струму
    12 ... 240 В постійного струму
  • Струм холостого ходу: ≤ 40 мА
  • Потужність: ≤ 2 ВА
  • Тип перемикання: світло увімкнено
  • Сигнальний вихід: реле, 1 генератор
  • Комутована напруга: макс. 240 В AC/DC
  • Комутаційний струм: макс. 3 A
  • Комутаційна потужність: DC: макс. 150 Вт змінного струму: макс. 750 ВА
  • Частота перемикання: ≤ 20 Гц
  • Час відгуку: ≤ 25 мс
  • Стандартний продукт: EN 60947-5-2
  • Відповідність EAC: TR   CU 020/2011
    TR CU 004/2011
  • Схвалення CCC: Обов'язкова сертифікація Китаю (CCC)
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 55 ° C (-13 ... 131 ° F)
  • < li> Температура зберігання: -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 18 мм
  • Висота корпусу: 62 мм
  • Довжина корпусу: 35 мм