Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs RLK31-8-2500-IR/31/33/115-7M
  • Фотоелектричні датчики
  • RLK31-8-2500-IR/31/33/115-7M
RLK31-8-2500-IR/31/33/115-7M  234690 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 234690
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 0 ... 2500 мм, регульована
  • Контрольна мета: стандартний білий 200 мм x 200 мм
  • Поляризаційний фільтр: ні
  • Діаметр світлової плями: прибл. 50 мм на відстані 2,5 м.
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Робоча напруга: 24 ... 240 В змінного струму
    12 ... 240 В постійного струму
  • Струм холостого ходу: ≤ 40 мА
  • Потужність: ≤ 2 ВА
  • Тип перемикання: під час увімкнення.
  • Вихідний сигнал: реле, 1 генератор.
  • Комутована напруга: макс. 240 В AC/DC
  • Комутаційний струм: макс. 3 A
  • Комутаційна потужність: DC: макс. 150 Вт змінного струму: макс. 750 ВА
  • Температура зберігання: -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F)
  • Ширина корпусу: 18 мм
  • Висота корпусу: 62 мм < /li>
  • Довжина корпусу: 35 мм