Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs SBL-8-H-900-IR-SL-V/32/59/73
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • SBL-8-H-900-IR-SL-V/32/59/73
SBL-8-H-900-IR-SL-V/32/59/73  125002 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 40 ... 900 мм
  • Дальність виявлення хв.: 40 ... 340 мм
  • Діапазон регулювання: 340 ... 900 мм
  • Контрольна мета: стандартний білий 200 мм x 200 мм
  • Джерело світла: IRED
  • < li> Тип світла: модульоване інфрачервоне світло, 880 нм.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): до 10%.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 60 мм при дальності виявлення 900 мм
  • Каскадування: при 20 ° C:
    макс. 64 датчики на лінію
  • MTTF d : 1100 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Функціональний індикатор: жовтий світлодіод: загоряється при виявленні об'єкта < li>
  • Елементи управління: Регулятор діапазону спрацьовування.
  • Робоча напруга: 24 В постійного струму ± 20%
  • Пульсація: макс. 10%
  • Струм холостого ходу: макс. 70 мА
  • Тип перемикання: темний увімкнений
  • Сигнальний вихід: 1 PNP, захист від короткого замикання, захист від зворотної полярності
  • Напруга перемикання: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 200 мА
  • Частота перемикання: 100 Гц
  • Час відгуку: 5 мс
  • Пневматичний вихід: 3/2-ходовий клапан.
  • Середовище: повітря
  • Стандартний продукт: EN 60947- 5-2
  • Сертифікат UL: внесений до списку cULus, джерело живлення класу 2, корпус типу 1
  • Сертифікат CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • температура: -15 ... 50 ° C (5 ... 122 ° F)
  • Температура зберігання: -30 ... 60 ° C (-22 . .. 140 ° F)
  • Ширина корпусу: 18 мм
  • Висота корпусу: 100 мм
  • Довжина корпусу: 46 мм
  • Ступінь захисту : IP65
  • Підключення: 4-контактний, роз'єм M12 x 1; З'єднувальний кабель із розеткою, прямий M12 x 1; Довжина: 1930 мм.