Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs SBL-8-H-900-IR-SL-VZ-4703
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • SBL-8-H-900-IR-SL-V-Z-4703
SBL-8-H-900-IR-SL-V-Z-4703  125000 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 125000
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Відстань виявлення: 40 ... 900 мм
  • Джерело свічення: IRED
  • Тип світлового випромінювання: Інфрачервоне світлове світло , 880 нм
  • Індикатор функцій: світлодіод жовтий: lights when object is detected
  • Органи керування: діапазон налаштування чутливості
  • Органи керування: Налаштувач для затримки вимикання та затримка вмикання
  • Номінальна напруга : 24 В Постійний струм ± 20 %
  • Вигляд перемикача: dark on
  • Вихідний сигнал: 1 PNP, захист від короткого замикання, захист від неправильної полярності
  • Ступінь захисту: IP65
  • З'єднання: 4контактів, M12 x 1 конектор; Connecting кабель з роз'ємом, прямий M12 x 1 ; довжина: 1200 мм