Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB400-F77-E3-V31
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UB400-F77-E3-V31
UB400-F77-E3-V31  127111 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 25 ... 400 мм
  • Діапазон налаштування: 40 ... 400 мм
  • Мертва зона: 0 ... 25 мм
  • Стандартна візирна пластина: 20 мм x 20 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 300 кГц
  • Затримка відповіді: ≤ 75 мс
  • Жовтий світлодіод: стан перемикання та миготіння: навчання.
  • Номінальна робоча напруга: 24 В постійного струму.
  • Робоча напруга: 20 ... 30 В Постійний струм, пульсація   10  % SS; 12 ... 20 В постійного струму чутливість знижена до 90%
  • Струм холостого ходу: ≤ 20 мА
  • Затримка до готовності: ≤ 150 мс
  • Тип входу: 1 програмний вхід
  • Рівень: низький рівень: 0 ... 0,7 В (активне навчання)
    високий рівень: U B або відкритий вхід (навчання неактивне)
  • Вхідний опір: 16 кОм Ω
  • Довжина імпульсу: ≥ 3 с.
  • Тип виходу: 1 релейний вихід PNP, нормально замкнутий контакт.
  • Номінальний робочий струм: 200 мА, захист від короткого замикання/перевантаження.
  • Падіння напруги: ≤ 2 В
  • Повторюваність: ± 1 мм
  • Частота перемикання:   5 Гц
  • Гістерезис діапазону: тип. 4 мм
  • Струм у вимкненому стані: ≤ 0,01 мА Вплив температури: + 0,17%/K.
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Схвалення CCC: CCC схвалення/маркування не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)
  • Стійкість до вібрації: 10 ... 55 Гц , Амплітуда ± 1 мм
  • Тип підключення: роз'єм M8 x 1, 4-контактний.
  • Ступінь захисту: IP67
  • Положення установки: будь-яке положення
  • Маса: 10 г
  • Момент затяжки, кріпильні гвинти: макс. 0,2 Нм
  • Потужність: точка перемикання: 400 мм