Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB500-18GM75-E01-V15
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UB500-18GM75-E01-V15
UB500-18GM75-E01-V15  127123 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 30 ... 500 мм
  • Діапазон налаштування: 50 ... 500 мм
  • Мертва зона: 0 ... 30 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 380 кГц
  • Затримка відгуку: прибл. 50 мс
  • Жовтий світлодіод: індикація стану перемикання
    блимає: виявлено об'єкт програмної функції
  • Червоний світлодіод: «Помилка», об'єкт невпевнений
    у функції програми: Не виявлено об'єкт
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Тип входу: 1 програмний вхід,
    робочий діапазон 1: -U B ... +1 В, робочий діапазон 2: +4 В ... + U B
    вхідний опір:> 4,7 кОм Ω; програмний імпульс: ≥ 1 с
  • Тип виходу: 2 перемикаючі виходи NPN, нормально відкритий/закритий
  • Номінальний робочий струм: 2 x 100 мА, захист від короткого замикання/перевантаження
  • Падіння напруги: ≤ 3 В
  • Повторюваність: ≤ 1%
  • Частота перемикання: макс. 8 Гц
  • Вплив температури: ± 1,5% повної вартості.
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Затвердження CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Затвердження CCC: схвалено CCC/маркування не потрібне для продуктів з номіналом ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)