Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB500-F54-U-V15
  • Ультразвукові датчики
  • UB500-F54-U-V15
UB500-F54-U-V15  127153 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 30 ... 500 мм
  • Діапазон налаштування: 50 ... 500 мм
  • Мертва зона: 0 ... 30 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 380 кГц
  • Затримка відповіді: ≤ 50 мс
  • Зелений світлодіод: безперервно зелений: система моніторингу
    блимає зеленим: функція програми
  • Жовтий світлодіод: безперервно жовтий: об'єкт в діапазоні оцінки
    жовтий, блимає: програмна функцію, об'єкт виявлено
  • Червоний світлодіод: блимає:
    нормальний режим: помилка
    Програмна функція: об'єкт не виявлено
    постійно:
    Програмний режим, об'єкт невпевнений
  • < li> Робоча напруга: 15 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Струм живлення без навантаження: ≤ 55 мА
  • Синхронізація: 1 синхронний вхід
    0 рівень: U B ... + 1 В
    1 рівень: +4 В ... + U < sub> B
    вхідний опір:> 12 кОм
    імпульс синхронізації: 0,1 ... 8 мс
  • Тип входу: 1 програмний вхід
    нижня межа оцінки A1 : -U B ... +1 В, верхня межа оцінки A2: +4 В ... + U B
    вхідний опір: > 4,7 кОм , тривалість імпульсу: ≥ 1 с
  • Тип виходу: 1 аналоговий вихід 0 ... 10 В
  • Налаштування за замовчуванням: межа оцінки A1: межа оцінки 50 мм A2: 500 мм
  • Роздільна здатність: 0,11 мм.
  • Повторюваність: ± 0,1% повної шкали.
  • Вплив температури: ± 1,5% повної шкали.
  • Відповідність EAC: TR   CU 020/2011
    TR CU 037/2016
  • Допуск UL: внесено до списку cULus , Загального призначення
  • Схвалення CSA: внесено до списку cCSAus, Загального призначення
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)