Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UB800-18GM40-I-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UB800-18GM40-I-V1
UB800-18GM40-I-V1  127167 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 50 ... 800 мм
  • Діапазон регулювання: 70 ... 800 мм
  • Мертва зона: 0 ... 50 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 255 кГц
  • Затримка відгуку: прибл. 100 мс
  • зелений світлодіод: живлення увімкнено
  • жовтий світлодіод: безперервно жовтий: об'єкт знаходиться в діапазоні оцінки
    жовтий, блимає: програмна функція, об'єкт виявлено
  • Світлодіод червоний: горить червоним: помилка
    червоний, блимає: функція програми, об'єкт не виявлено
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Струм холостого ходу: ≤ 20 мА
  • Тип входу: 1 програмний вхід з нижньою межею оцінки A1: -U B ... +1 В, верхня межа оцінки A2: +4 В .. . + U B
    вхідний опір:> 4,7 кОм &Омега; тривалість імпульсу: ≥ 1 с
  • Тип виходу: 1 аналоговий вихід 4 ... 20 мА, захист від короткого замикання/перевантаження
  • Налаштування за замовчуванням: межа оцінки A1: межа оцінки 70 мм A2: 800 мм
  • Роздільна здатність: 0,4 мм при макс. діапазон чутливості
  • Відхилення характеристичної кривої: ± 1% повної шкали.
  • Повторюваність: ± 0,5% повної шкали.
  • Опір навантаження: 0 ... 300 &Омега; при U B> 10 В;
    0 ... 500 Ω при U B > 15 В
  • Вплив температури: ± 1,5% повної шкали.
  • Відповідність EAC: TR   CU 020/2011
    TR CU 037/2016
  • Сертифікат UL: внесено до списку cULus , Загального призначення
  • Схвалення CSA: внесено до списку cCSAus, Загального призначення
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)