Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UC2000-L2-E5-V15
  • Ультразвукові датчики
  • UC2000-L2-E5-V15
UC2000-L2-E5-V15  127227 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 60 ... 2000 мм
  • Діапазон регулювання: 80 ... 2000 мм
  • Мертва зона: 0 ... 60 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 175 кГц
  • Затримка відповіді: мінімум: 60 мс
    заводське налаштування: 120 мс
  • Зелений світлодіод: робочий дисплей
  • Жовтий світлодіод: стан перемикання
  • Червоний світлодіод: помилка
  • Робоча напруга: 10 .. . 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Струм живлення без навантаження: ≤ 50 мА
  • Тип інтерфейсу: послідовний інтерфейс (потрібний програмний адаптер)
  • Тип входу/виходу: 1 синхронізуюче з'єднання , двонаправлений
  • Тип входу: 1 програмний вхід
  • Рівень (точка перемикання 1): 0 ... 1 В
  • Рівень (точка перемикання 2 ): 4 ... U B
  • Вхідний опір:> 10 кОм Ω
  • Тривалість імпульсу: 2 ... 10 с
  • Тип виходу: 1 перемикаючий вихід E5, PNP NO/NC, програмований.
  • Номінальний робочий струм: 200 мА, захист від короткого замикання/перевантаження.
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Повторюваність: ≤ 0,1% повної шкали
  • Частота перемикання: ≤ 5 Гц
  • Вплив температури: <1,5% повної шкали.
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C ( -13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)
  • Тип підключення: з'єднувальний штекер M12 x 1, 5-контактний
  • Ступінь захисту: IP67
  • Маса: 115 г
  • Вихід: біля точки перемикання: 80 мм
    дальня точка перемикання: 2000 мм