Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UC4000-30GM-IU-V1-HA
  • Ультразвукові датчики
  • UC4000-30GM-IU-V1-HA
UC4000-30GM-IU-V1-HA  127251 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 127251
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 200 ... 4000 мм
  • Діапазон налаштування: 240 ... 4000 мм
  • Мертва зона: 0 ... 200 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 85 кГц
  • Затримка відгуку: мінімум 145 мс
    Заводська установка 440 мс
  • Зелений світлодіод: світиться постійно: живлення увімкнено
    блимає: виявлено режим очікування або об'єкт програмної функції < /li>
  • Жовтий світлодіод 1: горить: об'єкт у діапазоні оцінки
    блимає: функція програми
  • Жовтий світлодіод 2: горить: об'єкт у діапазоні виявлення
    блимає: функція програми
  • Червоний світлодіод: безперервно горить: штекер температури/програми не підключений
    блимає: помилка або об'єкт програмної функції не виявлено
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Потужність: ≤ 900 мВт
  • Тип інтерфейсу: RS 232, 9600 біт/с, без контролю парності, 8 біт даних, 1 стоповий біт
    1 вихід напруги 0 ... 10 В
  • Роздільна здатність: діапазон оцінки [мм]/4000, але ≥ 0,35 мм
  • Відхилення характеристичної кривої: ≤ 0,2% повної шкали.
  • Повторюваність: ≤ 0,1% повної шкали
  • Опір навантаження: струмовий вихід: ≤ 500 Ом
    вихідна напруга: ≥ 1000 Ом
  • Стандарти: EN 60947-5-2
  • Допуск UL: клас I, розділ 2, небезпечні зони
  • Сертифікат CSA: сертифікат NRTL
    Клас I, розділ 2, небезпечні зони
  • Сертифікат CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)