Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UC500-18GS-IUEP-IO-V15
  • Ультразвукові датчики
  • UC500-18GS-IUEP-IO-V15
UC500-18GS-IUEP-IO-V15  235812 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 235812
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 30 ... 500 мм
  • Діапазон налаштування: 50 ... 500 мм
  • Мертва зона: 0 ... 30 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 300 кГц
  • Затримка відгуку: мінімум: 20 мс
    заводське налаштування: 40 мс
  • Час циклу датчика: ≥ 10 мс (заводська установка);
    програмується до 60 с.
    без температурної компенсації: 0,17%/K
  • Енергонезалежна пам'ять: EEPROM
  • зелений світлодіод: безперервно горить: живлення увімкнено
    блимає: режим очікування або зв'язок IO-Link
  • жовтий світлодіод: безперервно горить: об'єкт в діапазоні оцінки
    блимає: програмування точки перемикання , об'єкт виявлено
  • світлодіод червоний: горить постійно: помилка
    блимає: програмування точки перемикання, об'єкт не виявлено
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, пульсації   ; 10  % < sub> SS
  • Тип інтерфейсу: IO-Link (через C/Q = контакт 4)
  • Версія IO-Link: 1.1
  • Профіль пристрою: профіль інтелектуального датчика 2
  • Ширина даних процесу: 32 біта
  • ID пристрою: 0x300602 (3147266)
  • Швидкість передачі: COM   2 (38,4 кБід)
  • Мін. час циклу: 3 мс
  • Підтримка режиму SIO: так
  • Сумісний тип головного порту: Клас A
    Клас B (використовуйте 3-полюсний адаптер або 3-провідний кабель)
  • li>
  • Тип інтерфейсу: IrDA (інфрачервоний інтерфейс)
  • Режим: з'єднання точка-точка
  • Максимальне відстань зв'язку: 5 см.
  • Тип входу/виходу: 1 синхронізуюче з'єднання, двонаправлене
  • Номінальний робочий струм: 100 мА, захист від короткого замикання/перевантаження
  • Частота перемикання: заводська установка: 14 Гц
    програмується на 33 Гц
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 В
  • Повторюваність: ≤ ± 0,1% від повної шкали
  • Гістерезис діапазону: 1% від налаштованого робочого діапазону (налаштування за замовчуванням), програмований, хв. 1 мм
  • Струм у вимкненому стані: ≤ 100 µ A
  • Тип виходу: 1 аналоговий вихід 0 (4) ... 20 мА або
    1 аналоговий вихід 0 ... 10 В
  • Роздільна здатність: токовий вихід: діапазон оцінки [мм]/3200 та ≥ 0,35 мм і вихідна напруга: діапазон оцінки [мм]/4000 та ≥ 0,35 мм
  • резистор навантаження: струмовий вихід: ≤ 500 &Омега;
    вихідна напруга: ≥ 1000 & Omega;
  • Відповідність EAC: TR   CU 020/2011
    TR CU 037/2016
  • Сертифікат UL: внесений до списку cULus, клас 2 Power Джерело
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)
  • Тип підключення: 5-контактний штекер M12 x 1
  • Ступінь захисту: IP67
  • Маса: 45 г
  • Момент затяжки, кріпильні гвинти: макс. 30 Нм
  • Вихід 1: біля точки перемикання: 50 мм
    Режим виходу: віконний режим
    поведінка виходу: АЛЕ контакт
  • Вихід 2: ближня межа: 50 мм
    дальня межа: 500 мм
    Режим виходу: рампа наростання
    поведінка виходу: струмовий вихід 4 мА ... 20 мА