Ультразвуковий датчик Pepperl+Fuchs UC800-F77S-IU-IO-V31
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ультразвукові датчики
  • UC800-F77S-IU-IO-V31
UC800-F77S-IU-IO-V31  236893 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Діапазон спрацьовування: 60 ... 800 мм
  • Діапазон налаштування: 70 ... 800 мм
  • Мертва зона: 0 ... 60 мм
  • Стандартна візирна пластина: 100 мм x 100 мм
  • Частота перетворювача: прибл. 255 кГц
  • Затримка відгуку: мінімум: 13 мс
    заводське налаштування: 49 мс
    програмується до 60 с.
  • Енергонезалежна пам'ять: EEPROM
  • Зелений світлодіод: горить постійно: живлення увімкнено
    блимає: режим очікування або зв'язок IO-Link < /li>
  • Жовтий світлодіод: безперервно горить: об'єкт в діапазоні оцінки
    блимає: програмування меж, виявлено об'єкт
  • Червоний світлодіод: горить постійно: несправність
    блимає: межі програмування, об'єкт не виявлено
  • Робоча напруга: 18 ... 30 В постійного струму, пульсації   10  % SS
  • Струм холостого ходу: ≤ 50 мА
  • Потужність: ≤ 500 мВт
  • Затримка до готовності: ≤ 300 мс
  • Тип введення/виводу: 1 синхронізуюче з'єднання, двонаправлене
  • Тип виходу: 1 аналоговий вихід 0 (4) ... 20 мА або
    1 аналоговий вихід 0 ... 10 В
  • Роздільна здатність: токовий вихід: діапазон оцінки [ мм]/3200 але &ge ; 0,35 мм і вихідна напруга: діапазон оцінки [мм]/4000 та ≥ 0,35 мм
  • Повторюваність: ≤ ± 0,1% повної шкали
    вихідна напруга: ≥ 1000 Ом
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, джерело живлення класу 2
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальним напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: вихід струму -25 ... 60 °C (-13 ... 140 °F)
    вихідна напруга -25 ... 70 °C ( -13 ... 158 °F)
    При фіксації однією гайкою M18 діапазон температур для кожної починається з 0   °C (32 °F).
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C (-40 ... 185 °F)
  • Тип підключення: з'єднувальний штекер M8 x 1, 4-контактний
  • Ступінь захисту: IP67
  • Положення установки: будь-яке положення
  • Момент затяжки, гвинти кріплення: з гайками M3 макс. 0,2 Нм з гайкою M18 макс. 1 Нм
  • Вихід: ближня межа: 70 мм
    дальня межа: 800 мм
    Режим виходу: лінійно наростаючий
    Тип виходу: 4 ... 20 мА