Модуль Pepperl+Fuchs VBG-PNS-K30-DMD
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Системні рішення
  • VBG-PNS-K30-DMD
VBG-PNS-K30-DMD  119408 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Специфікація AS-інтерфейсу: V3.0
  • Виявлення адреси, що дублюється: від відомих пристроїв AS-інтерфейсу
  • Виявлення замикання на землю: інтегровано
  • EMC моніторинг: вбудований
  • Функція діагностики: розширена функція за допомогою дисплея
  • Затримка включення: <10 с
  • Рівень повноти безпеки (SIL): SIL 3
  • Рівень ефективності (PL): PL e
  • MTTF d : 200 a
  • B 10d : 2 E + 7
  • Дисплей: графічний РК-дисплей з підсвічуванням для адресації та помилок повідомлення
  • Світлодіод ETHERNET: виявлено майстер PROFINET; Зелений світлодіод
  • Світлодіод AS-i ACTIVE: AS-інтерфейс працює нормально; Світлодіод зелений
  • світлодіод CONFIG ERR: помилка конфігурації; LED червоний
  • LED PRG ENABLE: автомат. програмування; LED зелений
  • LED POWER: напруга увімкнена; Світлодіод зелений
  • Світлодіод PRJ MODE: активний режим проектування; Світлодіод жовтий
  • світлодіод U AS-i: напруга інтерфейсу AS; Світлодіод зелений
  • Світлодіод AUX: дод. допоміжна напруга U AUX; Світлодіод зелений
  • Світлодіод EDM/Start: Вхід замкнутий, 4 жовті світлодіоди
  • Вихідний ланцюг світлодіода: Вихідний ланцюг замкнутий; 4 зелені світлодіоди
  • Кнопка: 4
  • Напруга ізоляції: ≥ 500 В
  • Номінальна робоча напруга: 26,5...31,6 В від інтерфейсу AS; Виходи K3 та K4 24   V   DC
  • Номінальний робочий струм: ≤ 300   мА вимк. Інтерфейс AS, мережа 1 ≤ 300   мА вимк. Інтерфейс AS, мережа 2 ≤ Всього 370 мА
  • Тип інтерфейсу: PROFINET I/O device (IRT)
  • Фізичний: 2 x RJ-45
  • Протокол: Media Redundancy Protocol ( MRP)
  • Швидкість передачі: 10 Мбіт/с/100 Мбіт/с, автоматичне визначення швидкості передачі.
  • Тип інтерфейсу: RS 232, послідовний
    Діагностичний інтерфейс
  • Швидкість передачі: 19,2 кбіт/с
  • Тип інтерфейсу: Слот для чіп-карти
  • Кількість/Тип: 4 EDM/Стартові входи:
    EDM: Входи для зовнішньої схеми контролю пристроїв
    Start: пускові входи:
    Статичний комутований струм 4 мА при 24 В, динамічний 30 мА при 24 В (T = 100) Безпека вихід: Вихідні ланцюги 1 і 2: 2 безпотенційних контакту,
    макс. контактне навантаження:
    3   A DC-13 за 30   У DC ,
    3   A AC-15 при 30   У AC
    Вихідні ланцюги 3 і 4: 2 транзисторних виходу PNP
    макс. контактне навантаження: 0,5   A DC-13 на 30   V DC
  • PROFINET: RJ-45
  • Електромагнітна сумісність: EN 61000-6 -2: 2005, EN 61000-6-4: 2007
  • Ступінь захисту: EN 60529: 2000
  • Інтерфейс AS: EN; 62026-2: 2013
  • Ударостійкість: EN 61131-2: 2004
  • Температура навколишнього середовища: 0 ... 55 °C (32 ... 131 °F)
  • Температура зберігання: -25 ... 85 °C (-13 .. 185 °F)