Абсолютний енкодер Sick AHM36A-BBQC000A30
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Енкодери
  • AHM36A-BBQC000A30
AHM36A-BBQC000A30  255252 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 255252
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1108584
  • Допуски G: 0,35° (при 20 °C)
  • Повторюване стандартне відхилення σr: 0,2° (при 20 °C)
  • Інтерфейс зв'язку: IO-Link
  • Комунікаційний інтерфейс, детальний опис: IO-Link V1.1 / COM3 (230,4 kBaud)
  • Smart Sensor: Ефективний обмін даними, Enhanced Sensing, Діагностика, Smart Task
  • Інформація про стан: Через світлодіод стану
  • Час ініціалізації: 2 s
  • Час циклу: ≤ 3,2 ms
  • Дискретний вхід/перемикаючий вихід: ✔
  • Вхідна частота, контакт 2: ≤ 100 Hz
  • Вихідна частота, контакт 4: ≤ 100 Hz
  • Час очікування: 3,5 ms
  • Вигляд підключення: Гніздо, M12, 4-контактн ий, універсальний
  • Напруга живлення: 18 ... 30 V
  • Потужність: ≤ 1,5 W
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • MTTFd: час до небезпечного виходу з ладу: 240 років (EN ISO 13849-1)
  • Механічне виконання: Глухий порожнистий вал
  • Діаметр валу: 8 mm
  • Вага: 0,12 kg
  • Матеріал, вал: Нержавіюча сталь
  • Матеріал, фланець: Алюміній
  • Матеріал, корпус: Цинк
  • Пусковий момент: < 1 Ncm
  • Припустиме переміщення валу, статичне: ± 0,3 mm (радіальна), ± 0,3 mm (осьова),
  • Допустиме переміщення валу, динамічне: ± 0,1 mm (радіальна), ± 0,1 mm (осьова),
  • Момент інерції ротора: 15 gcm²
  • Термін служби підшипника: 2,0 x 10^9 обертів
  • Кутове прискорення: ≤ 500.000 rad/s²
  • Робоча частота обертання: ≤ 6.000 min⁻¹
  • ЕМС: EN 61000-6-2, EN 61000-6-3 та EN 61131-9
  • Тип захисту: IP66 (IEC 60529), IP67 (IEC 60529),
  • Допустима відно вологість повітря: 90 % (Утворення конденсату не допускається)
  • Діапазон робочої температури: –40 °C ... +85 °C
  • Діапазон температури при зберіганні: –40 °C ... +100 °C, без упаковки
  • Ударостійкість: 100 g, 6 ms (згідно з EN 60068-2-27)
  • Вібростійкість: 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (відповідно EN 60068-2-6)
  • Позначення інтелектуальної задачі: Вимірювання довжини та тригер
  • Механічне виконання: глухий порожній вал
  • Діаметр валу: 8 мм