Енкодер із тросовим барабаном Sick BCG13-A1NM0521
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Енкодери
  • BCG13-A1NM0521
BCG13-A1NM0521  136190 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1068868
  • Довжина вимірювання: 0 m ... 5 m
  • Енкодери: Абсолютні енкодери
  • Роздільна здатність (трос + енкодер) : 0,05 mm
  • Точність відтворення: ≤ 0,2 mm
  • Лінійність: ≤ ± 2 mm
  • Гістерезис: ≤ 0,4 mm
  • Інтерфейс зв'язку: SSI
  • Програмований/параметрований: ✔
  • Вигляд підключення: Роз'єм, M12, 8-контактний, універсальний
  • Напруга живлення: 4 ,5 V DC ... 32 V DC
  • Потужність: ≤ 1,5 W (без навантаження)
  • MTTFd: час до небезпечного виходу з ладу: 230 років (EN ISO 13849-1)
  • Вага: 0,92 kg
  • Матеріал, вимірювальний трос: Сталевий гнучкий багатодротяний дріт, нержавіюча сталь 1.4401 V4А
  • Вага (вимірювальний трос) : 1,2 g/m
  • Матеріал, корпус тросового механізму: Пластик, Noryl
  • Зусилля поворотної пружини: 4,5 N ... 7 N
  • Довжина витягнутого троса на один оберт: 385 mm