Світлова завіса Sick C40E-0903AG300
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Світлові завіси
  • C40E-0903AG300
C40E-0903AG300  263866 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 263866
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Актикул: 1027959
  • Частина системи: Приймач
  • Роздільна здатність: 30 mm
  • Дальність сканування: 6 m
  • Висота захисного поля: 900 мм
  • Синхронізація: Оптична синхронізація
  • Тип: Тип 4 (IEC 61496-1)
  • Клас надійності: SIL3 (IEC 61508), SILCL3 (EN 62061),
  • Категорія: Категорія 4 (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL e (EN ISO 13849)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 15 * 10-9 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Захищена робота✔
  • Блокування повторного запуску: ✔: Деактивовано
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔: Деактивовано
  • Системне підключення: Роз'єм М12, 8-конт .
  • Тип конфігурації: Через з'єднувальну проводку
  • Елементи індикації і: 7-сегментний індикатор
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V .. 28,8 V)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Габарити: Див. розмірний креслення
  • Поперечний перетин корпусу: 48 mm x 40 mm
  • Матеріал корпусу: Пресований алюмінієвий профіль
  • Вага: 1.990 g
  • Тип захисту: IP65 (IEC 60529)
  • Діапазон робочих температур: 0 ° C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (EN 60068-2-6)
  • Ударостійкість: 10 g, 16 ms (EN 60068-2-27)< /li>
  • Напрямок кабельного з'єднання: Прямий
  • Перетин дроту: 0,25 мм²
  • Допустима довжина кабелю: ≤ 15 m
  • Інтеграція через контролер безпеки Flexi Soft: CANopen
  • : DeviceNet™
  • : EtherCAT®
  • : EtherNet/IP™
  • : Modbus TCP
  • : PROFIBUS DP
  • : PROFINET
  • Стан «УВІМКНЕНО», напруга перемикання HIGH: 24 V DC (15 V DC ... 28,8 V DC)
  • Стан «вимкнено», напруга перемикання LOW: 2 V DC
  • Припустиме струмове навантаження на пристрій перемикання вихідного сигналу: ≤ 500 mA