Світлова завіса Sick C40S-0903CA010
  • Світлові завіси
  • C40S-0903CA010
C40S-0903CA010  127724 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1018643
  • Область застосування: Стандартне промислове середовище
  • Частина системи: Передавач
  • Роздільна здатність: 30 mm
  • Дальність сканування: 21 m
  • Висота захисного поля: 900 mm
  • Захищена робота✔
  • Блокування повторного запуску✔
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔: Деакт ивований
  • Кодування променя: ✔: Незакодований
  • Дальність сканування, що настроюється: ✔: 0 m ... 6 m
  • Фіксоване гасіння: ✔: Деактивовано
  • Вибіркове гасіння: ✔: Деактивовано
  • Безпечний зв'язок між пристроями SICK за допомогою EFI/SDL✔
  • Байпас: ✔< /li>
  • Переключення режимів роботи: ✔
  • Режим PSDI: ✔
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V ... 28 ,8 V)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Габарити: Див.
  • Матеріал корпусу: Пресований алюмінієвий профіль
  • Вага: 1.960 g
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529)
  • Діапазон робочих температур: 0 °C. .. +55 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення ня конденсату
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (EN 60068-2-6)
  • Ударостійкість: 10 g, 16 ms (EN 60068-2-27 )
  • Довжина хвилі: 950 nm
  • Напрямок кабельного з'єднання: Прямий
  • Перетин дроту: 0,75 mm²
  • Допустима довжина кабелю: 50 m
  • Інтеграція через контролер безпеки Flexi Soft: CANopen
  • : DeviceNet™
  • : EtherCAT®
  • : EtherNet/IP™
  • : Modbus TCP
  • : PROFIBUS DP
  • : PROFINET
  • Інтеграція через шлюз EFI: CANopen
  • : Ethernet
  • : PROFIBUS DP
  • : PROFIBUS PROFIsafe
  • : PROFINET PROFIsafe
  • Категорія: Світлові завіси безпеки
  • Дальність сканування: 21 м
  • Серія: C4000 Advanced
Інші товари категорії:
  • ELG1-0100P531
    • Категорія: Перемикаючі автоматизовані світлові завіси