Світлова завіса Sick C40S-1002FY010
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Світлові завіси
  • C40S-1002FY010
C40S-1002FY010  127820 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1043187
  • Область застосування: Стандартне промислове середовище
  • Частина системи: Передавач
  • Роздільна здатність: 20 mm
  • Дальність сканування: 21 m
  • Висота захисного поля: 1.050 mm
  • Синхронізація: Оптична синхронізація
  • Вбудований лазерний пристрій для вирівнювання: ✔
  • Тип: Тип 4 (IEC 61496-1)
  • Клас надійності: SIL3 (IEC 61508), SILCL3 (EN 62061),
  • Категорія: Категорія 4 (EN ISO 13849)< /li>
  • Рівень продуктивності: PL e (EN ISO 13849)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 15 * 10-9 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Захищена робота✔
  • Блокування повторного запуску: ✔: Внутрішній
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔: Деактивовано
  • Кодир ування променя: ✔: Код 1
  • Дальність сканування, що настроюється✔
  • Зменшений дозвіл: ✔: Деактивований
  • Фіксоване гасіння✔
  • Динамічне гасіння для розпізнавання об'єкта✔
  • Самоналаштовується динамічне гасіння для визначення товарів✔
  • Настроюване динамічне гасіння для визначення піддонів✔
  • Багаторазова оцінка: ✔: Подвійна оцінка
  • Розпізнавання напряму✔
  • Контроль зазору датчика ✔
  • Послідовний контроль✔
  • Контроль входу об'єкта✔
  • Виявлення геометрично рівномірних об'єктів✔
  • Безпечний зв'язок між пристроями SICK за допомогою EFI/SDL✔< /li>
  • Системне підключення: Роз'єм Hirschmann M26, 12-конт.
  • Підключення конфігурування: Розетка M 8, 4-конт.
  • Тип конфігурації: ПК з CDS (конфігураційне та діагностичне програмне забезпечення)
  • Елементи індикації: 7-сегментний індикатор
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V ... 28,8 V)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Габарити: див. li>Вага: 2.250 g
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529)
  • Діапазон робочих температур: 0 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz. 55 Hz (EN 60068-2-6)
  • Ударостійкість: 10 g, 16 ms (EN 60068-2-27)
  • Довжина хвилі: 950 nm
  • < li>Вбудований лазерний пристрій для вирівнювання: ✔
  • Перетин дроту: 0,75 мм²
  • Допустима довжина кабелю: ≤ 50 m
  • Інтеграція через контролер безпечний ости Flexi Soft: CANopen
  • : DeviceNet™
  • : EtherCAT®
  • : EtherNet/IP™
  • : Modbus TCP
  • : PROFIBUS DP
  • : PROFINET
  • Інтеграція через шлюз EFI: CANopen
  • : Ethernet
  • < li>: PROFIBUS DP
  • : PROFIBUS PROFIsafe
  • : PROFINET PROFIsafe
  • ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Світлодіод
  • Клас лазера: 1 (IEC 60825 -1), безпечно для очей
  • Вигляд випромінювання: Бачне червоне світло
  • Категорія: Світлові завіси безпеки
  • Дальність сканування: 21 м
  • Серія: C4000 Fusion
Інші товари категорії:
  • C4000 Eco set 25
    • Дальність сканування: 6 м
    • Серія: C4000 Eco
    Світлова завіса Sick C4000 Eco set 25
    ЗА ЗАПИТОМ
  • MLG10N-1340H10501
    • Категорія: Вимірювальні автоматизовані світлові завіси