Світлова завіса Sick C4MT-03014ABB03DB0
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Світлові завіси
  • C4MT-03014ABB03DB0
C4MT-03014ABB03DB0  127794 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1206953
  • Частина системи: 1 Twin-Stick
  • Застосування: miniTwin4 як автономний пристрій
  • Вигляд кріплення: Кріплення O-Fix
  • Роздільна здатність: 14 mm
  • Висота захисного поля: 300 mm
  • Оцінка: ≤ 14 ms
  • Синхронізація: Оптична, без окремої синхронізації
  • Тип: Тип 4 (IEC 61496-1)
  • Клас надійності: SIL3 (IEC 61508), SILCL3 (EN 62061),
  • Категорія: Категорія 4 (EN ISO 13849)
  • Рівень продуктивності: PL e (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Блокування повторного запуску: ✔: Деактивовано
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔: Деактивовано
  • Кодування променяАвтоматич ки
  • Системне підключення: Роз'єм M12, 5-конт.
  • Тип конфігурації: Через з'єднувальну проводку
  • Елементи індикації: LEDs
  • Клас захисту: III (EN 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V DC ... 28,8 V DC)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Споживання струму: ≤ 3 A
  • Поперечний перетин корпусу (включаючи системний роз'єм): 15 мм x 32 мм
  • Матеріал корпусу : Алюмінієвий сплав ALMGSI 0,5
  • Вага: 115 g
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529)
  • Діапазон робочих температур: –20 °C .. +55 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (EN 60068-2-6)
  • Ударостійкість: 10 g, 16 ms (EN 60068-2-27)
  • Довжина хвилі: 850 nm
  • Мінімальний: 0 m ... 4 m
  • Типовий: 0 m ... 5 m
  • Довжина кабелю: 350 мм
  • Переріз проводу: 0,34 мм²
  • Допустима довжина кабелю: ≤ 20 m
  • Інтеграція через контролер безпеки Flexi Soft: CANopen
  • : DeviceNet™
  • : EtherCAT®
  • : EtherNet/IP™
  • : Modbus TCP
  • : PROFIBUS DP
  • : PROFINET
  • Стан «УВІМКНЕНО», напруга перемикання HIGH: 24 В пост. струму (UV – 2,25 В пост. струму...UV)
  • Стан «вимкнено», напруга перемикання LOW: ≤ 2 V DC
  • Припустиме струмове навантаження на пристрій перемикання вихідного сигналу: ≤ 300 mA