Світлова завіса Sick C4P-EA10511D00
  • Світлові завіси
  • C4P-EA10511D00
C4P-EA10511D00  265504 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1220114
  • Область застосування: Стандартне промислове середовище
  • Частина системи: Приймач
  • Роздільна здатність: 14 mm
  • Дальність сканування: 20 m
  • Висота захисного поля: 1.050 mm
  • Оцінка: 15 ms (незакодований), 31 ms (Code1 або Code 2),
  • Синхронізація: Оптична синхронізація
  • Ковпачок із вбудованим світловим індикатором: ✔
  • Каскадне підключення: ✔
  • Інтелектуальний захист від обходу захисного пристрою: ✔
  • Зменшена роздільна здатність: ✔
  • Динамічна ширина захисного поля в експлуатації: ✔
  • Відмінність між людьми та матеріалами (шумопридушення): ✔
  • Елементи індикації: LEDs
  • Індикатор статусу синхронізації верхнього та нижнього променя: ✔
  • Світловий сигналізатор: ✔
  • Діагностичний вихід (ADO): ✔
  • IO-Link: ✔
  • Near Field Communic ation (NFC): ✔
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V .. 28,8 V)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Споживана потужність, типова: 4,26 W (DC)
  • Габарити: Див. креслення
  • Матеріал корпусу: Пресований алюмінієвий профіль
  • Тип захисту: IP65 (IEC 60529), IP67 (IEC 60529),
  • Діапазон робочих температур: -30 ° C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –30 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 60068-2-6)
  • Ударостійкість: 10 g, 16 ms (IEC 60068-2-27)< /li>
  • Одиничний пристрій: 15,3 x 10-9
  • Каскад з одним гостьовим пристроєм: 30,5 x 10-9
  • Каскад з двома гостьовими пристроями: 45,6 x 10-9
  • Інтеграція через контролер безпеки Flexi Soft: CANopen
  • : DeviceNet™
  • : PROFINET
  • Стан «УВІМКНЕНО», напруга перемикання HIGH: 24 В пост. струму (UV – 2,25 В пост. струму...UV)
  • Стан «вимкнено», напруга перемикання LOW: ≤ 2 V DC
  • Припустиме струмове навантаження на пристрій перемикання вихідного сигналу: ≤ 500 mA
  • Тип виходу: Вихід PNP, захист від коротких замикань
  • Вихідна напруга HIGH (активно ): ≥ UV – 3 В
  • Вихідна напруга LOW (неактивно): Високоомний
  • Вихідний струм HIGH (активно): ≤ 100 mA