Світлова завіса Sick C4P-SA10510A00
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Світлові завіси
  • C4P-SA10510A00
C4P-SA10510A00  129288 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1215285
  • Область застосування: Стандартне промислове середовище
  • Частина системи: Передавач
  • Роздільна здатність: 14 mm
  • Дальність сканування: 20 m
  • Висота захисного поля: 1.050 mm
  • Без сліпих зон: Так
  • Синхронізація: Оптична синхронізація
  • Вбудоване лазерний пристрій для вирівнювання: ✔
  • Комплект поставки: Передавач
  • Тип: Тип 4 (IEC 61496-1)
  • Клас надійності: SIL3 (IEC 61508), SILCL3 (IEC 62061),
  • Категорія: Категорія 4 (ISO 13849-1)
  • Рівень продуктивності: PL e (ISO 13849-1)
  • T< sub>M (задана тривалість роботи): 20 років (ISO 13849-1)
  • Захищена робота: ✔
  • Автоматичне визначення ширини захисного поля: ✔
  • Кодування променя: ✔
  • Каскадне підключення: ✔
  • Системне підключення: Залежно від систем ного роз'єму (роз'єм M12, 5- або 8-контактний)
  • Тип конфігурації: DIP-перемикач на системному роз'ємі
  • Елементи індикації: LEDs
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V ... 28,8 V)
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Потужність, типова: 1,85 W (DC)
  • Габарити: Див. розмірний креслення
  • Матеріал корпусу: Пресований алюмінієвий профіль
  • Тип захисту: IP65 (IEC 60529), IP67 (IEC 60529),
  • Діапазон робочих температур: –30 °C ... +55 °C
  • Температура зберігання: –30 °C ... +70 °C
  • Вологість повітря: 15 % ... 95 %, без утворення конденсату
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz. 55 Hz (IEC 60068-2-6)