Sick CDF600-0300
  • >
  • Sick
  • Аксесуари та адаптери
  • CDF600-0300
CDF600-0300  130626 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1052291
  • Підтримка модуля імітації (CMC): Інтегрований
  • Підтримка модуля дисплея (CMD): Ні
  • Підтримка модуля живлення ( CMP): Ні
  • Підтримка модуля промислової мережі (CMF): Ні
  • Напруга живлення: (18 V DC ... 30 V DC)
  • Споживана потужність: 7 W, якщо датчик не підключений і цифрові входи та виходи без підключення
  • Корпус: Алюмінієве лиття
  • Колір корпусу: Світло-блакитний (RAL 5012)
  • Тип захисту: IP65
  • Клас захисту : III
  • Вага: 590 g
  • Розміри (Д x Ш x В): 47 mm x 225 mm x 76,5 mm
  • Підключення сканера: RS -232
  • EtherCAT®: ✔
  • Послідовний: ✔ , RS-232
  • CAN: ✔
  • Цифрові входи: 2
  • Цифрові виходи: 2
  • Оптична індикація: 7 LEDs (OUT 1/2 з подвійною функцією)
  • Конфігураційне програмне забезпечення: SOPAS ET< /li>
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 61000-6-4 (2007-01) / EN 61000-6-2:2005-08
  • Вібростійкість: EN 60068-2-6 ( 1995)
  • Ударостійкість: EN 60068-2-27 (1993)
  • Діапазон робочих температур: –35 °C ... +50 °C
  • Температура зберігання: –35 °C ... +70 °C
  • Допустима відносна вологість повітря: 90 %, без утворення конденсату