Датчик Sick CFS50-AGV01X10
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Датчики систем зворотного зв'язку
  • CFS50-AGV01X10
CFS50-AGV01X10  136861 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 136861
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Кількість штрихів на один оборот: 1.000
  • Вимірювальний крок: 90° /кількість штрихів
  • Комутаційні сигнали: 10 Пари полюсів (див. діаграму, інша комутація на запит )
  • Базовий сигнал, кількість: 1
  • Базовий сигнал, положення: 90° електричні, логічні з'єднання з A та B
  • Робоча частота обертання: ≤ 6.000 min ⁻¹
  • Інтерфейс зв'язку: Інкрементний
  • Вигляд підключення: Багатожильний гнучкий провід, 15-контактний, радіальна
  • Напруга живлення: 4,5 V DC ... 5,5 V DC
  • Споживання струму: 60 mA
  • Максимальна частота вихідного сигналу: ≤ 820 kHz
  • Виконання валу: Конічний вал
  • Тип фланця / статорна муфта: Опора трансформатора, що обертається
  • Вага: 0,1 kg
  • Момент інерції ротора: 10 gcm²
  • Робоча частота обертання: 12.000 min⁻ ¹
  • Кутове прискорення: ≤ 200.000 rad/s²
  • Робочий момент, що крутить: 0,2 Ncm
  • Пусковий момент: 0,4 Ncm
  • < li>Припустиме переміщення валу елемі нта приводу, статичне: Радіальна, ± 0,75 mm осьова,
  • Припустиме переміщення валу елемента приводу, динамічне: ± 0,1 mm радіальна, ± 0,2 mm осьова,
  • Кутове переміщення перпендикулярно до осі обертання, статичне: ± 0,005 mm/mm
  • Кутове переміщення перпендикулярно до осі обертання, динамічне: ± 0,0025 mm/mm
  • Термін служби шарикопідшипників: 3,6 x 109 обертів
  • Діапазон робочої температури: –20 °C ... +115 °C
  • Діапазон температури зберігання: –40 °C ... +125 °C, без упаковки
  • Удароміцність: 100 g, 10 ms (згідно з EN 60068-2-27 )
  • Діапазон частоти вібростійкості: 20 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (відповідно EN 60068-2-6)