Сканер Sick CLV622-1000
  • >
  • Sick
  • Системні рішення
  • CLV622-1000
CLV622-1000  131018 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1041794
  • Версія: Short Range
  • Вигляд підключення: Кабель
  • Вікно зчитування: З лицьового боку
  • Процес читання: Растрове сканування
  • Тип датчика: Растровий сканер
  • Оптичний фокус: Фіксований фокус
  • Клас лазера: 2 (IEC 60825-1:2014, EN 60825-1:2014)
  • Кут розкриття: ≤ 50°
  • Частота сканування: 400 Hz ... 1.200 Hz
  • Роздільна здатність коду: 0,15 mm ... 0,5 mm
  • Відстань зчитування: 55 mm ... 200 mm
  • Висота сітки, кількість ліній, на відстані: 15 mm, 8, 200 mm
  • Вигляд підключення: 1 x 15-контактний роз'єм D-Sub-HD (0,9 м)
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Потужність: 4,5 W
  • Корпус: Алюмінієве лиття
  • Колір корпусу: Світло-блакитний (RAL 5012)
  • Лицьова панель: Скло
  • Тип захисту: IP65 (DIN 40 050)
  • Клас захисту: III (VDE 0106/IEC 1010-1)
  • Вага: 225 g, зі з'єднувальним кабелем
  • Розміри (Д x Ш x В): 61 мм x 66 mm x 38 mm
  • Середнє напрацювання на відмову: 100.000 h
  • Читані структури кодів: Одномірний код
  • Кількість кодів на скан: 1 ... 20 (Стандартний декодер), 1 ... 6 (SMART620),
  • Кількість кодів на зчитуючий прохід: 1 . .. 50 (з автоматичним розпізнаванням)
  • Кількість символів на прохід, що зчитує: 1.500, 500 (з функцією CAN-мультиплексер),
  • Кількість багаторазових зчитувань: 1 ... 99
  • PROFINET: ✔
  • EtherCAT®: ✔
  • Послідовний: ✔ , RS-232, RS-422, RS-485
  • CAN: ✔
  • CANopen: ✔
  • PROFIBUS DP: ✔
  • DeviceNet™: ✔
  • Оптична індикація: 6 LEDs (Ready), Result, Лазер, Data, CAN, LNK TX,
  • Конфігураційне програмне забезпечення: SOPAS ET
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 61000-6-3 (2001-10) / EN 61000-6-2:2005
  • Вібростійкість: EN 60068- 2-6 (1995)
  • Ударопрочність: EN 60068-2-27 (1993)
  • Діапазон робочих температур: 0 °C ... +40 °C
  • < li>Температура зберігання: –20 °C ... +70 °C
  • Допустима відносна вологість повітря: 90 %, без утворення конденсату
  • Нечутливість до зовнішніх джерел світла: 2.000 lx, на штрих-коді
  • Контраст друку штрих-коду (PCS): ≥ 60 %